Kindlasti ei tule Kuke aasta lihtne aasta, kuid see võib saada murdeliseks ajaks maailmas ja kogu inimkonna jaoks. See aasta on täis meeldejäävaid sündmusi globaalsete muutustega, igasuguste avastustega ja avalikustamistega.
Aasta värv on punane, pigem tumepunane ja purpur. Kuid aasta energiate rahustamiseks soovitatakse kanda pigem terrakota, pruunikaid ja kollakaid toone. Kui on vajadus keerulist olukorda kiiresti maandada, aga ka tervist hoida, siis on mõistlik tuua oma ellu Vee elemendi energiat, hallide-lillade toonide abil.
Tulikukk on seotud õiglustundega ja saab universumilt abi, et takistada või peatada üleüldist kurjust. Tuli on puhastava jõuga. Sel aastal on võimalik tõusta tuhast nagu fööniks. Hiinlased nimetavadki tulikukke fööniksiks. Edu järgib neid inimesi, kes ei looda lihtsalt hakkama saada.
Tulikukk on töökas, kvaliteetne, visa, korrektne ja kirglik. Kui vaja tuleb teha tööd ka teiste jaoks. See on aeg, mil motiveeritud ja ambitsioonikad inimesed saavad panna aluse oma edule ja heaolule - ettevaatlikult, samm-sammult oma eesmärgi suunas, mitte liiga suure käraga.
http://alkeemia.delfi.ee/mystika/esoteerika/idamaade-traditsioonid-kuidas-punase-tulikuke-aasta-saabumist-tahistada?id=76993238